Ekonomi ve siyaset gündemi- 23 Ağustos 2019

Iktisat ve siyaset gündemi- 23 Ağustos 2019 1- CHP Umumî Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Erdek, Bandırma, Manyas, Gönen, Balya, Gömeç, Burhaniye …

Iktisat ve siyaset gündemi- 23 Ağustos 2019

1- CHP Umumî Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Erdek, Bandırma, Manyas, Gönen, Balya, Gömeç, Burhaniye belediyelerini ziyaret edecek, 30. Burhaniye Kültür Sanat Şenliği ve Demokrasi Parkı açılışına katılacak.

(Balıkesir/09.30-18.30)

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- Sıhhat Bakanı Fahrettin Koca, 81 vilayet sıhhat yöneticisi ve Bakanlık yetkililerinin katılacağı “İl Başkanlarına Yönelik Eğitim Programı”nın açılışına iştirak edecek.

(Ankara/14.00)

IKTISAT

1- TÜİK, temmuz ayında kurulan ve kapanan şirketlere ait istatistikleri açıklayacak.

(Ankara/10.00)

2- Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Milletlerarası Bakanlar Konferansı’na katılacak.

(Slovenya)

YERKÜRE DİPLOMASİ

1- Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Lübnan temasları kapsamında Cumhurbaşkanı Mişel Avn’ın yanı sıra Meclis Lideri Nebih Berri, Başbakan Saad el-Hariri, Dışişleri Bakanı Cibran Basil ve İçişleri Bakanı Raya el-Hasan ile bir araya gelecek.

(Beyrut)

2- Suriye’de Beşşar Esed rejimi ve destekçilerinin İdlib gerginliği azaltma ortamına yönelik atakları ve vesair gelişmeler takip ediliyor.

(İdlib/Halep)

AA

Kredi-Sorgulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

THY Mexico City ve Cancun'a tarifeli sefer başilattı

Cum Ağu 23 , 2019
<br /> Türk Hava Yolları'ndan (THY) yapılan açıklamaya nazaran, yerkürenin en çok memleketine uçan havayolu THY, Latin Amerika'nın 2. büyük kenti ve ...